OGRODZENIA SIATKOWE

Ogrodzenia siatkowe to efektywne i praktyczne rozwiązanie, pasujące zarówno do tradycyjnej jak i nowoczesnej architektury. Zapewniamy wszystkie niezbędne elementy i akcesoria do wykonania ogrodzenia, tj: słupki, drut naciągowy, napinacze, obejmy, podmurówki betonowe oraz łączniki. Jest możliwość zamówienia siatki w kilku dostępnych kolorach.

Nasza siatka ogrodzeniowa wykonana jest wg. najnowszych technologii z drutu ocynkowanego, wyprodukowanego zgodnie z obowiązującymi normami PN-EN 10218-2, PN-67/M-80026.

W opcji powlekanej PCV, w procesie produkcji, drut ocynkowany bardzo ściśle powleka się warstwą termoplastycznego i mrozoodpornego tworzywa sztucznego PCV, wyjątkowo odpornego na działanie promieni ultrafioletowych UV i warunków atmosferycznych co powinno cechować każdą siatkę najwyższej klasy.

BESTBET przywiązuje ogromną wagę do jakości i solidnego wytwarzania. Dzięki temu jesteśmy pewni, że dostarczymy Państwu ogrodzenie o doskonałej jakości.
Wszystkie oferowane towary przez naszą firmę są wytwarzane z materiałów polskiej produkcji co daje gwarancję najwyższej jakości. Doceniane są nie tylko w Polsce ale kilku krajach Europy.

Skomponowaliśmy idealny zestaw pod względem jakości jak i ceny, który jest odpowiedni dla klientów szukających lepszego towaru o wyższej wytrzymałości a w dobrym przedziale cenowym. To najpopularniejszy zestaw wybierany przez naszych odbiorców jeżeli chodzi o siatkę. Składa się z siatki ocynkowanej powleczonej PCV w kolorze RAI, słupków dwustronnie ocynkowanych i malowanych proszkowo na kolor RAL z daszkami oraz wszystkich innych akcesoriów niezbędnych do montażu tak by przy podaniu metrów bieżących, w czasie zamówienia, nic państwu nie brakowało.
W skład ogrodzenia wchodzi kompletny zestaw:
– siatka ocynkowana powlekana  na zielono (kolor do wyboru), oczko 55×55, powlekana na fi 3,2
– słupek ocynkowany, lakierowany proszkowo na zielono (kolor do wyboru), z daszkami, grubość ścianki 2mm
– podmurówka betonowa 25cm wysokości (wzór cegiełka, piaskowiec, gładka)
– łącznik betonowy do podmurówki
– akcesoria do montażu takie jak: obejmy, nasadki, śruby, drut naciągowy, napinacze, pręty pionowe, podpory
OGRODZENIA Z SIATKI OCYNKOWANEJ

Ogrodzenia z siatki tylko ocynkowanej cieszą się coraz większą popularnością wśród klientów stawiających na odmienny design swojego otoczenia. Często wykorzystywane są również w firmach. Tu także proponujemy gotowy zestaw takiego ogrodzenia w trzech najpopularniejszych wysokościach składającego się ze słupków i siatki ocynkowanej oraz pozostałych akcesoriów niezbędnych do kompletnego montażu. To najczęściej kupowany zestaw o podwyższonej wytrzymałości a zarazem w doskonalej cenie.

Jeżeli chcą Państwo skomponować własne ogrodzenie to posiadamy wszystkie rodzaje siatki i słupków w dowolnych wymiarach oczek, grubości ścianek czy drutu. Indywidualną wycenę dla każdego klienta lub przyjęcie zamówienia wykonamy telefonicznie, e-mail lub w biurze firmy.

OGRODZENIA OGRODZENIOWA LEŚNA

Siatkę leśną produkuje się z wysoce odpornego na wpływ czynników atmosferycznych materiału. Siatka leśna jest przeznaczona do szybkiego montażu taniego ogrodzenia za pomocą skobli montażowych, słupków ogrodzeniowych metalowych lub słupków betonowych.
Przeznaczenie:
– ochrona ogrodzonego terenu przed dzikimi zwierzętami
– ogrodzenie tymczasowe placu budowy, działek, sadów oraz szkółek leśnych
– ogrodzenie linii autostrad i dróg