OGRODZENIA PANELOWE

Ogrodzenia panelowe to nowoczesne rozwiązania grodzenia posesji, które znajdują wielu nabywców w całym kraju i stanowią dogodne rozwiązania dla osób które szukają ogrodzonego lecz widocznego terenu swojej posesji jak również firmy.

Panele montuje się najczęściej z użyciem podmurówki betonowej, ale można wykonać płot bez jej użycia. Dostępne podmurówki znajdą Państwo w dziale „podmurówki” na naszej stronie internetowej.

Nasze przedsiębiorstwo proponuje jednak gotowe zestawy opisane poniżej.
Niewątpliwymi zaletami tego sposobu ogradzania jest jego solidność oraz funkcjonalność. Ogrodzenia panelowe to uniwersalne i trwałe rozwiązanie dla obszaru o dowolnym charakterze.

Trwałość zawdzięczamy zabezpieczeniom antykorozyjnym oraz zwiększonej stabilności dzięki bardzo dobrej jakości stali. Każdy gotowy element zabezpieczany jest najlepszym ze znanych sposobów ochrony stali – cynkowaniem.

Dzięki temu otrzymujemy ochronną warstwę, która wnika głęboko w strukturę metalu, nadając mu szlachetną antykorozyjną powłokę. W późniejszym etapie poprzez malowanie proszkowe, elementy ogrodzenia pokrywane są odpowiednią warstwą żywic poliestrowych.

Mogą Państwo wybrać kolory dostępne w palecie RAL. Wszystkie ogrodzenia panelowe znajdujące się w naszej ofercie wyróżnia wysoka trwałość, jakość wykonania i estetyczny wygląd.

W skład ogrodzenia panelowego wchodzą panel, słupki, daszki, obejmy ze śrubami i podkładkami, podmurówka prefabrykowana i łącznik. Poniżej przedstawiamy Państwu gotowy zestaw, który jest najczęściej wybierany przez naszych klientów, w trzech najpopularniejszych wysokościach.

Mogą Państwo dowolnie wybrać rodzaj koloru RAL,  wzór lub wysokość podmurówki.
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, gdzie szybko wycenimy Państwa towar oraz udzielimy wszelkich porad.