OGRODZENIA DREWNIANE

Ogrodzenia drewniane i sztachety

Przęsła drewniane stanową doskonały komplet z ozdobnymi słupami i dużym wyborem dolnych płyt. Prowadzimy sprzedaż sztachet ozdobnych jak i produkowanych przez nas gotowych przęseł z drewna. Doświadczenie w branży drzewnej w połączeniu z najwyższej klasy sprzętem i odpowiednio dobraną kadrą pracowników, pozwala nam na osiągnięcie najwyższej jakości wyrobu. Precyzyjne wykonanie naszych wyrobów zadowala najbardziej wymagających klientów. Sztachety wykonujemy tylko z sezonowanego, dobrze wysuszonego drewna świerkowego co daje pewność, że po odpowiedniej konserwacji sztacheta nie będzie krzywić się ani pękać na płocie, lakier nie będzie posiadał odprysków, płot będzie długo wyglądał jak nowy. Posiadamy sprawdzonych dostawców, którzy zaopatrują nas tylko w surowiec spełniający najwyższe kryteria, starannie sortujemy i odpowiednio przygotowujemy deski tak, aby w procesie obróbki na nowoczesnych maszynach wydobyć z nich doskonałość i precyzję.

Każde ogrodzenie drewniane wykonywane jest na indywidualne zamówienie, gdzie możemy dostosować szerokość szczelin miedzy drewnianym wypełnieniem  ( przejrzystość ogrodzenia ). Często nasi klienci wybierają ogrodzenia pełne. W celu uzyskania dokładnej wyceny prosimy o padanie mb ogrodzenia. Telefonicznie lub drogą e-mail dokładnie wycenimy poszczególne zamówienie. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Cena ogrodzenia – kompletne ogrodzenie wraz z dolna płytą, słupkami i wypełnieniem drewnianym, pomalowanym w dowolnym kolorze lakierobejcy.  Drzewo modrzew. Możliwość negocjacji cen. Wykonujemy każdą wysokość. 

słupek standard

słupek ozdobny

słupek szeroki ozdobny

 W celu uzyskania indywidualnej wyceny i ewentualnego projektu poniżej podajemy nr telefonu do naszego projektanta, który odpowie na wszelkie pytania dotyczące ogrodzeń drewnianych. tel. 500 333 013

Wykonujemy gotowe przęsła ze sztachetami przystosowane do montażu przy słupkach betonowych.