OGRODZENIA BETONOWE

WZORY PŁOTÓW BETONOWYCH

Wzory ogrodzeń poniżej
Wiosną BESTBET tworzy proste zasady dla swoich klientów !!!

– Płatność regulowana jest po dostawie
– Montaż w najniższych cenach
– Ręczny rozładunek ogrodzenia z wniesieniem towaru na posesję
– Szybko, telefonicznie wycenimy Państwa towar
– Zamówienie złożysz telefonicznie bądź drogą e-mail bez wychodzenia z domu
Działamy na terenie całej Polski dając możliwość nabycia solidnego ogrodzenia po najniższej cenie w kraju!

Nasze ogrodzenia betonowe to towar najwyższej klasy produkowany z betonu wysokiej wytrzymałości. Odznaczają się różnorodnością stylów, form, kształtów. Odpowiednie wykonanie mieszanki betonowej , zagęszczanie , wibrowanie i procesy schnięcia utwardzają każdy element i mają wpływ na jego jakość. Kolejnym walorem odróżniającym nas od innych wyrobów , jest zastosowanie gęstych zbrojeń.Płyty ażurowe i ozdobne mają szkielet zbrojeniowy na całej powierzchni swojego kształtu( wzoru). Słupki wzmocnione wytrzymują duże obciążenia. W płytach zastosowanie mają kraty zbrojeniowe.  Wszystko to sprawia, że produkty są bardziej wytrzymałe i odporne na pękanie. Naszym celem jest dostarczenie Państwu ogrodzeń najlepszej jakości. Ogrodzenie betonowe to najtańszy obecnie sposób grodzenia a zarazem cieszący oko swym wyglądem i różnorodnością. Płoty z betonu wykorzystywane są do odnawiania starych ogrodzeń, niewielkich działek czy ogródków. Ale stanowią one również element większych inwestycji takich jak duże ogrody czy posesje, tereny leśne, działki rekreacyjne bądź powierzchnie przemysłowe. Doceniamy każdą z Państwa inwestycji i dążymy by przy współpracy z naszym przedsiębiorstwem należała do udanych.
Co sprawia że ogrodzenia betonowe są tak atrakcyjną formą grodzenia?
niskie koszta zakupu i montażu
– duża stabilność i wytrzymałość
– dostosowanie wzoru ogrodzeń do potrzeb przejrzystości bądź zachowania prywatności swojej posesji
– brak konieczności późniejszej eksploatacji
– możliwość wykonania dowolnej wysokości płotu

Większość dostępnych materiałów na rynku cechuje słabe, oszczędne wykonanie. Chcąc odróżnić naszą firmę i nasze towary oraz sprostać Państwa potrzebom, dokładamy największych starań by oferowane przez nas ogrodzenia służyły dziesiątki lat i przyczyniły się do udanych przedsięwzięć klientów.
To co wyróżnia nasze ogrodzenia spośród innych:
- szersze i grubsze słupki
– dłuższe słupki, dzięki temu zagłębiamy i betonujemy je głębiej niż standardowo
– solidne, wzmocnione wykonanie z gęstym zbrojeniem
– większa masywność płyt ( nasze ogrodzenia ważą do 10% więcej niż standardowe )
– najniższa nasiąkliwość betonu
– zwiększona odporność na uszkodzenia i dłuższa trwałość
– rewelacyjna cena za produkt najwyższej klasy
Dziękujemy naszym klientom za zaufanie.
Życzymy udanych inwestycji budowlanych!
WZORY OGRODZEŃ 
Wszystkie ogrodzenia występują w identycznym kolorze (jasny szary) a ich elementy nie różnią się od siebie barwą. Ogrodzenia można barwić tylko przez malowanie po wykonanym montażu. Różnorodność odcieni na poniższych ilustracjach wynika z tworzenia szaty graficznej niniejszej strony.

Wszystkie wzory występują w wysokościach od 1m do 3,5m wysokości.
Wszystkie wzory ogrodzeń występują w standardzie z gładkim słupkiem bez daszka. Słupki ozdobne oraz daszki są dodatkowo płatną wersją płotu. Daszki dopasowane są tylko do słupków ozdobnych. W zależności od wysokości zmienia się cena przęsła. W zależności od ilości zamawianego towaru stosujemy korzystne upusty. Przy kontakcie z biurem ustalimy dla Państwa dogodną cenę. Ogrodzenia betonowe w odróżnieniu od innych ogrodzeń nie wymagają pielęgnacji,konserwacji czy innych zabiegów mających za cel utrzymanie płotu w dobrym stanie. Po zmontowaniu wytrzymują wiele lat.
Ceny uzgadniane są indywidualnie z każdym klientem. Zachęcamy do kontaktu, gdzie uzyskają Państwo szybką wycenę od naszego konsultanta.

OGRODZENIA MALOWANE
Każde z ogrodzeń może być ubarwione na dowolny kolor przez malowanie ręczne bądź mechaniczne. Tylko barwienie przez malowanie gwarantuje żywą i najlepszą barwę kolorów. Malowanie nie osłabia mieszanki betonowej jak barwienie jej przy dodawaniu pigmentów w czasie produkcji. Malowanie gotowego elementu dodatkowo zmniejsza nasiąkliwość betonu, powodując iż element staje się bardziej wytrzymały. Zajmujemy się profesjonalnym malowaniem ogrodzeń metodami opracowanymi i wykorzystywanymi wyłącznie w naszym przedsiębiorstwie.

W naszej ofercie znajdą Państwo również ozdobne frontalne przęsła betonowe z płytami imitującymi sztachety. Z dodatkowymi ozdobami jak daszek na słup, daszek na płytę, kule ozdobne i różnej szerokości słupy ozdobne.

* ceny podawane są cenami netto.