MONTAŻ

Przedsiębiorstwo BESTBET świadczy usługi w montażu ogrodzeń betonowych, panelowych oraz siatkowych, montażu bram i furtek, rozbiórce starych ogrodzeń i płotów. Dysponujemy doświadczonym i wykwalifikowanym zespołem, który specjalizuje się w  pracach związanych z wszelkimi formami grodzenia.

Na Państwa życzenie dojeżdżamy bezpłatnie do naszych klientów w celu pomiarów terenu i udzielenia fachowych porad. Zamówienia oględzin  przyjmujemy telefonicznie lub zapraszamy do oddziału naszej firmy.

Istnieje możliwość zamówienia montażu z naszym dowozem piasku oraz cementu do zabetonowania słupków.

INFORMACJE DLA KLIENTÓW

1. Klient zamawiający montaż ogrodzenia, powinien zapewnić dostęp do wody i prądu. Brak tych mediów prosimy zgłaszać w dniu składania zamówienia.
2. Przedsiębiorstwo BESTBET nie wykonuje żadnych pomiarów geodezyjnych dotyczących granic czy zagospodarowania terenu, a ewentualny montaż ogrodzenia odbywa się według wskazań klienta..
3. Klient samodzielnie dokonuje wyboru wysokości ogrodzenia oraz środków użytych do montażu takich jak cement piach i beton.
4. Dokonywanie jakichkolwiek samodzielnych prac, na zmontowanym przez naszą firmę ogrodzeniu oraz ingerencji w zmontowany płot jest niedozwolone i skutkuje natychmiastową utratą gwarancji.
5. W razie pytań i porad prosimy o kontakt e-mailowy, gdzie postaramy się odpowiedzieć na wszelkie pytania.